CG - Grbalj napravio pometnju na vrhu

• 17. novembar 2012.

• 16:19

U šampionatu Crne Gore u subotu su odigrane utakmice 15. kola. Najveće iznenađenje napravio Grbalj, koji je ubedljivom pobedom skinuo Pljevljake sa vrha. Sutjeska opet preuzela čelo tabele.

Fudbaleri pljevaljskog Rudara doživeli su danas ubedljiv poraz na gostovanju ekipi Grblja, što ih je koštalo liderske pozicije.

Grbalj je slavio sa 4:0, u razmaku od 30. do 35. minuta postigao dva gola, početkom drugog poluvremena i treći, pa su gosti morali da se pomire sa debaklom.

Kiks Pljevljaka iskoristili su i Sutjeska i Budućnost. Nikšićani su se vratili na čelo tabele očekivanom pobedom na svom terenu protiv ekipe Jedinstva, dok su Podgoričani slavili u Budvi i probili se na drugo mesto.

Bodove sa gostovanja odneo je i nikšićki Čelik, koji je u finišu stigao do trijumfa protiv Mladosti, a poslednjeplasirani Lovćen je na Cetinju poražen od Mornara.