Ćezena sve bliža Seriji B!

• 12. april 2015.

• 14:42

U prvoj današnjoj utakmici 30. kola italijanske Serije A, Kjevo je kao gostr savladao Ćezenu, koja je sada u još težoj situaciji po pitanju opstanka.

Imala je ekipa Ćezene danas lepu priliku da pred svojim navijačima osvoji važne bodove u borbi za opstanak, ali umesto toga, oni su ostali praznih šaka u duelu sa Kjevom.

Gosti iz Verone slavili su sa 1-0, a gol odluke postignut je u 82. minutu, kada je Pelisije na pravi način reagovao u kaznenom prostoru domaćih, posle odličnog centaršuta Freja sa desne strane.

Gol možete da pogledate OVDE.

Ćezena je tako nastavila dugi niz bez pobede i ostala u zoni ispadanja, a u poslednjih pet mečeva su upisali dva poraza i tri remija.

Dodajmo još i da je svih 90 minuta u pobedničkoj ekipi odigrao bivši reprezentativac Srbije Ivan Radovanović.

Naravno, kako ste i navikli, većina današnjih mečeva 30. kola počinje u 15 časova.