ponedeljak 14.09.2020.
23:11

''Plavci'' uspešno započeli novu sezonu u Premijer ligi.

Beta/Glynn Kirk/Pool via AP

Polako se kompletira prvo kolo nove sezone Premijer lige, a večerašnji mečevi bili su u znaku gostujućih ekipa.

Najpre je Vulverhempton kao gost savladao ekipu Šefild junajteda sa 2:0, a uspešan u gostima bio je i Čelsi, koji je večeras bio bolji od Brajtona rezultatom 3:1.

Desetak minuta kasnije mogli su i domaći do izjednačenja, na drugoj strani Verner je bio u prilici da duplira prednost, ali se rezultat do poluvremena nije menjao.

Posle devet minuta igre u nastavku, Brajton je izjednačio golom Trosarda, koji je odlično šutirao iskosa sa desne strane, sa dvadesetak metara udaljenosti - Kepa Arizabalaga je bio nemoćan - 1:1.

Ovaj primljeni gol nije poremetio goste, koji vrlo brzo rešavaju pitanje pobednika. Samo dva minuta kasnije, Džejms na sličan način vraća prednost ''Plavcima'', bio je to još jedan ''projektil'' a konačnih 3:1 postavio je Kurt Zuma u 66. minutu susreta, posle kornera koji je Džejms izveo sa desne strane.
Baner 1

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

34 Komentara

Sveznalac-NoviProfil
Tuesday, 15.09.2020
08:41

Dobra utakmica. Cak smo i osteceni jer Rajan za prekrsaj je trebo dobiti crveni. Bravo za nase momke! Idemo dalje.

Solskjerove bebe
05:50

Opet te sudije

BlueMoon
00:40

Celzi uzasan,Haverc nikako nije krilo.Mora Kabaljero na gol protiv Liverpula,nema druge.

Naka TZ (CFC)
12:04

Pola tima falilo Celzi pobjedi i opet uzasno nema tu nista uzasno kada budemo kompletni bit cemo jos jaci a pogotovo kada se ovaj tim uigra za sto je potrebno vrijeme.

Medox
Monday, 14.09.2020
23:33

Pricate gluposti. Pulisic nije igrao kao nas najbolji igrac, Čilvela nije bilo Silve Zijeha , Kovacica, Azpi na klupu. Kad bude prvi tim sklopljen onda pricajte. Celsi ovo dobio na misice jer su falili dosta igraca

12:03

Jedva cekam da zaigra najaci sastav ovako pola tima je falilo kada bude Kepa na golu u odbrani Rudiger i Silva, bekovi Chilwell i James ili Azpilicueta,Vezni red Kante,Kovacic,Havertz,Krila Pulisic i Ziyech i u napadu Werner tada ce sve kompletno izgledati i vidjeti se kako ce uklopiti se svi ovi igraci i uigravati sto je svakako potrebno vrijeme ali kvalitet je svakako veliki.

tanzar
23:21

Celsi los ne znaju Kako su dali tri gola al dobro Haverc igrao desno nema ga Zijes ni Pulisic ja mislim da ce biti dobri

12:05

Ziyech Pulisic standardna krla koja ce biti nisu igrala Kovacic je falio kao partner Kanteu,Chilwell lijevo u odbrani Silva i Rudiger pola tima nije igralo bit ce bolje trebat ce vremena da se ovo sve uigra.

Lol xxxxxxxx
23:21

Ne treba odma ocekivati da leprsa. Ovaj Brajton je uzimao solidne bodove prosle sezone kuci, cak je lamps kiksnuo sa remijem. Najvece pojacanje ove sezone bice dzejms ako ovako nastavi napredovao je. Zorzinjo je solidno odigrao, kante je malo zatajio bice. Maunt mi nekako bez pulusica mnogo mrsav, njih dvojica lepo igraju u tandemu. Sad ono glavno, havertz... bez reci aj da kazemo da mu treba malo vremena, ali meni nije nista pokazao danas. Najvaznija je pobeda, bice ovo ok treba se uigrati, ali nadam se da ce ubacivati uz vernera jos jednog napadaca makar kroz izmenu u kasnim minutima ubedjen sam da bi to dobro funkcionisalo.

08:45

Po meni Kante super bio danas i radio je ono sto se od njega ocekuje a to je da cisti iza a da drugi kreiraju.

Стерлинг Арчер
23:18

Loftus Čik odigrao kao da ne želi nikad više da se vrati u prvu postavu. Dosta slaba utakmica, ima tu još mnogo da se radi, ali tri boda se pišu. Džejms i Verner iskidali, štoperi su me takođe prijatno iznenadili

RealisticChelseaFan
23:16

Jel samo ja mislim da od RLC-a nikada nece postati vrhunski igrac? Unistila ga ona povreda...

1905
08:53

Sve više i ja počinjem da delim to mišljenje i mnogo mi je krivo zbog toga. Mada još uvek se nadam da će povratiti sve one odlike koje su ga krasile pre povrede.

19:21

Mene zabrinjava sto on nije pokazao NIKAKAV napredak u igri otkako se oporavio od povrede, a odigrao je od tada solidan broj minuta. Samopouzdanje mu je na nuli i ne raste uopste. Ima vec 24 godine, i ako ove sezone ne eksplodira, onda ga treba prodati jer ovaj njegov fudbal ne vredi nicemu. Vrhunski talenat, steta ako propadne...

12:06

Sve mislim da ce biti kao i sa Zoumom vjeciti talenat nazalost ako ovako nastavi jer vec je zreo igrac nije vise toliko puno mlad za fudbalera a ne namece se kao igrac za prvih 11.

Delgado
23:15

Celsi katastrofa.Da ovaj brajton malo vise zna fudbala odvalili bi ih.Dace im 4 komada liverpul

LUZERPOOOL
23:22

Pojacanja uzas...trener jos uzASNIJI

16:31

Prva utakmica Wernera i Havertza,Silva nije igrao Chilwell ,Sarr onda Ziyech .Druze sacekaj da bude kompletna ekipa i da se uigra pa onda daji sud i za ekipu i za trenera.

CFC-Macedonia
01:45

ali vazno da vas Therapeut koje ste doveli je fenomenalan!!!

Crveni Lucifer
23:12

Nikakav celsi, sporo i bez ikakvog sistema, opet dozvoljavaju puno odlicnih sansi protivnicima, drugi bi im veceras dali tri komada. Nema od njih nista ove sezone, opet zavrsavaju bez trofeja, u sledecem kolu sto bi rekao jedan moj dobar drug ima liverpul da ih nalupa

Kulina
23:38

Ti si na vjest o postavama rekao da je Lampard smjesan jer je stavio Žoržinja, a on gol i asistenciju. Ovaj drugi tvoj junajtedovac je rekao da Čelzi gubi i da se čujemo posle meča. Niste kompetentni.

Sunday, 20.09.2020
22:24

Dobar vam ovaj kapiten, najslabije ocenjen igrac na mecu jos i taj penal promasio hahahahha

Kulina
14:23

Znam koliko je loš, ni ne gotivim ga, ali ispalo je čim si ti rekao da je on dobro odigrao, a kapiten je bio u nekim mečevima prošle sezone i do prekida je manje više bio standardan. Neće on vjerovatno vise ni igrati jer je Kovačić tu od sledećeg kola.

Solskjerove bebe, hoćeš reći da si mislio na Brajton? Vjest je bila Lampardovo vatreno krštenje i o Čelzijevoj postavi.

Adi237, saglasan sam da je Haverc bio neprimjetan, ali ovaj tim je na okupu tek 4 dana posle reprezentativne pauze, trebaće im vremena. Bruno je ipak iskusniji od Haverca, a nije ni imao ovakav pritisak i zbob cijene i svega, vidjecemo kako ce se sve složiti.

08:27

Izgubit ce 100%, cujemo se poslje utakmice. Uvazeni gospodine osjecam da ste mene prozvali, molim va recite me gdje sam napisao da ce Celsi izgubiti?

Adi237
06:32

Pa brajton je bio bolji nespretno i nesretno su primili golove osim onog od dzejmsa..idalje vam puse u odbrani imate sledece kolo liverpul koji ce vam napuniti mrezu ako bude gresaka...verner jako dobro odigrao a heverca nisam ni vidio da je bio na terenu..e sad sjeti se brune kad je dosao u junajted odma je podigao nivo igre tima...jos nisu odigrali siti i junajted pa cemo vidjeti ko je spremniji u pocetku sezone. Gledajuci sastav celzija mislio sam da ce nalupati lagano brajton ali imena ne igraju fudbal .

00:56

Gol iz penala pa to mogu i rekreativci a za onakav gol jemsa je i sramota da mu se pripise asistencija, nikakav doprinos golu, dodavanje prvom do sebe. Ako ne vidis koliko je lik los u kreaciji i kako ga probijaju u odbrani onda slabo razumes fudbal, uostalom zbog tretmana lamparda prema njemu prosle sezone je smejurija da mu sad da kapitensku traku