Čelsijev trijumf u režiji Džejmsa!

• 14. septembar 2020.

• 23:11

''Plavci'' uspešno započeli novu sezonu u Premijer ligi.

Polako se kompletira prvo kolo nove sezone Premijer lige, a večerašnji mečevi bili su u znaku gostujućih ekipa.

Najpre je Vulverhempton kao gost savladao ekipu Šefild junajteda sa 2:0, a uspešan u gostima bio je i Čelsi, koji je večeras bio bolji od Brajtona rezultatom 3:1.

Desetak minuta kasnije mogli su i domaći do izjednačenja, na drugoj strani Verner je bio u prilici da duplira prednost, ali se rezultat do poluvremena nije menjao.

Posle devet minuta igre u nastavku, Brajton je izjednačio golom Trosarda, koji je odlično šutirao iskosa sa desne strane, sa dvadesetak metara udaljenosti - Kepa Arizabalaga je bio nemoćan - 1:1.

Ovaj primljeni gol nije poremetio goste, koji vrlo brzo rešavaju pitanje pobednika. Samo dva minuta kasnije, Džejms na sličan način vraća prednost ''Plavcima'', bio je to još jedan ''projektil'' a konačnih 3:1 postavio je Kurt Zuma u 66. minutu susreta, posle kornera koji je Džejms izveo sa desne strane.