Burno na ''Velodromu'', Marsej se izvukao u 95. minutu!

nedelja 04.03.2018.
23:03

Da je ovaj meč odigran u Srbiji, već sutra bi verovatno bilo saopštenja. Videćemo kako to Francuzi rešavaju.

Beta/AP Photo/Claude Paris

U poslednjoj utakmici 28. kola francuske Lige 1, Marsej i Nant su igrali nerešeno, rezultatom 1:1.

Gosti su poveli već posle 11 minuta igre, kada je nakon ''bilijara'' u kaznenom prostoru Marseja lopta na kraju došla do Duboe, a ovaj sa ivice kaznenog prostora poslao neodbranjivi projektil u Mandandinu mrežu - 0:1.

Ovaj rezultat ostao je na snazi sve do poslednjih sekundi ove utakmice. Domaćima je ostao još poslednji korner kao nada u izjednačenje i to su uspeli da ostvare preko Tovana za 1:1 u 95. minutu meča.

Ipak, ostaje sporno da li je Luiz Gustavo prethodno napravio prekršaj nad protivničkim igračem. Usledili su protesti gostiju, ali naravno, bez efekta.

Marsej je ostao na trećem mestu sa 56 bodova, a Nant je osmi sa 39.