Bundesliga - Zimske čarolije u Hanoveru, domaćina oštetio - sneg!

nedelja 10.03.2019.
20:11

Neverovatna scena iz 33. minuta koštala Hanover.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Fudbaleri Bajer Leverkuzena ostvarili su pobedu nad Hanoverom u gostima pošto su u 25. kolu nemačke Bundeslige savladali domaćina sa 3:2.

U Hanoveru smo videli neverovatan meč u veoma teškim uslovima pošto je tokom čitavih 90 minuta padao sneg.

Dobro su gosti iz Leverkuzena otvorili utakmicu, pa su nakon prvog poluvremena već vodili sa 2:0 golovima Kevina Folanda u 13. i 28. minutu susreta.

Domaćin je vrlo lako mogao da smanji prednost "Farmaceuta" da nije bilo - snega. U 33. minutu dogodila se bizarna situacija pošto je Haragučijev udarac na prazan gol zaustavio upravo sneg.

Međutim, sreća se osmehnula u drugom delu susreta pošto je Hanover u 51. minutu preko Džonatasa prvo smanjio prednost, da bi poravnanje usledilo u 73. minutu kada je Vajzer postigao nesrećan autogol.

Gol je postigao i Belarabi, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda.