Bundesliga - Ludnica u Majncu, VAR odneo domaćinu dramatičnu pobedu!!

nedelja 09.12.2018.
17:32

Hanover imao dosta sreće.

Epa/David Hecker

U 14. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Majnca remizirali su na svom terenu sa ekipom Hanovera rezultatom 1:1.

Pokušavali su domaći fudbaleri da postignu gol, imali i više od igre, ali na poluvremenu nije bilo promene rezultata.

U drugom delu meča, Majnc je krenuo na sve ili ništa što im se i isplatilo jer su uspeli da stignu do izjednačenja u 89. minutu meča kada je Danijel Brosinski izveo penal i uz dosta sreće postigao gol nakon prekršaja Ostroleka.

I kada su svi mislili da je domaćin jedva uspeo da iščupa bod, Majnc je uspeo da još jednom zatrese mrežu u šestom minutu nadoknade!

Međutim, pogodak Udžaha je poništen zbog ofsajda, a na kraju je Zorg dobio i drugi žuti karton zbog grubog starta.