19:55

Borusija ispustila pobedu u zadnjim minutima meča.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Vodili su "milioneri" u dva navrata, ali se kući ipak vraćaju sajednim bodom.

Gosti su poveli dosta rano. Ajntraht pravi grešku pri iznošenju lopte, "milioneri" prvu šansu promašuju, ali na odbitak Trapa reaguje Azar koji upošljava Vicela za 1:0 u jedanaestom minutu. Ipak domaći nisu dali da ih ovo poremeti.

Posle par napada, tim iz Frankfurta dolazi do izjednačenja pred pauzu. Đibril Sov odlično nalazi Andre Silvu, Portugalac postiže svoj prvi gol u dresu Ajntrahta. 43. minut 1:1.

Drugo poluvreme je krenulo napadima oba tima. Kod domaćih Durm ne uspeva da pronađe put go gola "milonera" dok se Trap istaknuo pri odbrani šuta Džejdona Sanča. Ipak Englez postiže gol u 66. minutu, ovog puta Vicel je bio u ulogi asistenta koji se sjajno snašao posle šuta Rojsa.

Mogao je Andre Silva da ispadne heroj domaćih navijača, ali je u 81. minutu bio zamalo neprecizan. Ipak pred sam kraj Ajntraht uspeva da stigne do boda. Rezervista Kamada ubacuje oštru loptu, na nesreću Borusije Dilejni nespretno reaguje i ubacuje loptu u sopstvenu mrežu za konačnih 2:2.

Kostić je odigrao ceo meč za domaće, dok Joveljić nije dobio šansu sa klupe.