Bundesliga - Hofenhajm se mučio sa fenjerašem, Kramarić šmekerski doneo čitav plen!

nedelja 10.03.2019.
18:07

Gosti umalo do iznenađenja.

Epa/David Hecker

Fudbaleri Hofenhajma ostvarili su pobedu od 2:1 nad Nirnbergom na svom terenu u 25. kolu nemačke Bundeslige.

Nakon početne inicijative domaće ekipe, u 25. minutu videli smo prvi pogodak na susretu.

Eras je igrao rukom, a kazneni udarac je u gol pretvorio Andrej Kramarić za veliku radost navijača Hofenhajma.

Nastavila je ekipa Julijana Nagelsmana sa napadima, ali je gost uspeo da izjednači rezultat nakon kontre koju je golom krunisao Mikael Išak u 61. minutu meča.

Od tog trenutka, Hofenhajm je krenuo na sve ili ništa i takav pristup im se isplatio u 78. minutu kada je Kramarić šmekerski postigao svoj drugi gol na današnjem meču i tako doneo svom timu sva tri boda.