Bundesliga - Grujić i drugovi izdržali tek poluvreme, "poker" Bajerna usred Berlina!

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 19.01.2020.
17:22

Nemilosrdni Bavarci.

EPA-EFE/FILIP SINGER

U 18. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Hertu u Berlinu rezultatom 4:0.

Gosti iz Bavarske su zatresli mrežu rivala nakon dosta bolje igre već sredinom prvog poluvremena, ali je pogodak Levandovskog bio poništen zbog ofsajda.

Do odlaska na odmor pripretio je i Perišić, ali prava kanonada usledila je u drugom delu meča.

Tri minuta kasnije ponovo je poništen gol Levandovskog, ali je zato Poljak u 73. minutu iskoristio najstrožu kaznu i savladao golmana Herte.

Na 3:0 povisio je Tijago Alkantara tri minuta posle Levandovskog, da bi konačan rezultat postavio Ivan Perišić golom u 84. minutu igre.

Reprezentativac Srbije Marko Grujić odigrao je čitav meč u dresu Herte.