Bundesliga - Bajernu poništili dva gola, a ipak pobedio!

• 24. avgust 2018.

• 22:35

Sjajno otvaranje šampionata Nemačke.

Nova sezona u Bundesligi je počela, a već su krenula uzbuđenja!

Bajer Minhen je uspeo da savlada Hofenhajm rezultatom 3:1, ali je to učinio mnogo teže nego što se očekivalo.

Dobro su otvorili utakmicu puleni Nika Kovača i poveli već u 23. minutu kada je Tomas Miler iskoristio asistenciju Kimiha i savladao Baumana.

Ipak, u drugom delu meča videli smo mnogo bolje izdanje gostiju koji su čak mogli i da  izbegnu poraz.

Penal nad Riberijem u 79. minutu izvođen je dva puta pošto je u prvom navratu poništen zbog preranog ulaska Robena koji je postigao pogodak.

U međuvremenu je pogodio i Tomas Miler od kojeg se lopta srećno odbila iza leđa Baumana, ali je i taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Sve dileme oko pitanja pobednika na ovom meču rešio je Arjen Roben pogotkom u 90. minutu meča.

BAJERN: Nojer - Kimih, Boateng, Zule, Alaba - Martinez (od 67. Gorecka), Miler, Alkantara - Koman (od 49. Roben), Riberi (od 83. Rodrigez), Levandovski.

HOFENHAJM: Bauman, Kasim (od 67. Akpoguma), Fogt (od 74. Nordvajt), Bičakčić - Kaderbek, Bitenkort, Grilitč, Grifo (od 46. Zuber), Šulc - Salaj, Džoelinton.