Bundesliga - Bajernova bruka u Minhenu, Jermen presudio šampionu! "Milionerima" i "bikovima" samo bod!"

• 05. oktobar 2019.

• 17:24

Veliko iznenađenje u glavnom gradu Bavarske.

Bundesliga - Bajernova bruka u Minhenu, Jermen presudio šampionu!
U terminu od 15.30 danas su odigrane četiri utakmice sedmog kola nemačke Bundeslige, a najveće iznenađenje videli smo u Minhenu.

Hofenhajm je napravio veliki podvig u Bavarskoj gde je savladao aktuelnog šampiona Bajern sa 2:1.

Nakon ne tako sadržajnog prvog poluvremena u kojem su domaćini imali terensku inicijativu, na startu drugog dela meča usledo je pravi šok za navijače na Alijanc areni. Igrao se 53. minut kada je Sargis Adamijan napravio pometnju u kaznenom prostoru Nojera i savladao ga udarcem po golmanovoj levoj strani.

Borusija iz Dortmunda je osvojila samo bod na gostovanju Frajburgu gde je bilo 2:2.

Mnogo uzbuđena videli smo i u Leverkuzenu, Bajer je uzeo bod gostujućem Lajpcigu rezultatom 1:1.

Majnc je osvojio čitav plen u Paderbornu gde je pobedio sa 2:1. Gost je poveo u osmom minutu preko Kuaisona, da bi šest minuta kasnije Ben Zolinski poravnao rezultat. Pobedu Majncu doneo je Danijel Brosinski sa penala u 32. minutu igre.