subota 15.12.2018.
20:28

Još jedna blistava partija španskog internacionalca.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Borusija Dortmund je ostvarila novi trijumf na svom terenu pošto su večeras pobedili Verder sa 2:1 u okviru 15. kola Bundeslige Nemačke.

"Milioneri" su odlično ušli u prvo poluvreme i poveli sa 2:0 već nakon prvih pola sata igre.

Sjajni Pako Alkaser zatresao je mrežu "Zelenih" u 20. minutu, da bi sedam minuta kasnije Marko Rojs na asistenciju Sanča povisio prednost ekipe Lusijena Favra.

Međutim, Maks Kruze je sjajnim pogotkom u 35. minutu ulio nadu gostima da bi ipak mogli da izbegnu poraz.

Ređale su se prilike na obe strane u drugom delu susreta, prvo je zapretio Kruze, a potom i Rojs u dva navrata, ali je Borusija bila ta koja je na kraju postigla pogodak u poslednjim trenucima kada je Gece zatresao mrežu Pavlenke.

Međutim, pogodak je poništen zbog ofsajda, pa je ekipa iz Dortmunda ipak ostvarila pobedu od 2:1.