fulhamfc.com

Fudbaleri Fulama su u treće kolo ušli bez ijednog boda, pa se nadaju da na "Krejven Kotidžu" protiv Barnlija mogu da probiju led.

Kako stvari stoje to će i učiniti, najviše zahvaljujući reprezentativcu Srbije Aleksandru Mitroviću.

Naime, nakon 10 minuta igre je već bilo 1:1.

Poveli su domaći sjajnim golom Serija već u trećem minutu, ali je samo sedam minuta trebalo gostima da izjednače.

Ipak, u 36. minutu na scenu stupa Mitrogol.

Seri je izveo korner sa leve strane, poslao je loptu ka Kerniju na ivicu kaznenog prostora rivala, ovaj je ubacio pred sam gol rivala, a tamo se na pravom mestu našao Mitrović, 2:1 za Fulam.

Samo 120 sekundi kasnije, ponovo Mitrović!

Vijeto je centrirao sa leve strane, srpski napadač je sjajno skočio i postigao svoj treći gol u novoj sezoni!

Barnli je ipak uspeo da se vrati, u 40. minutu, nakon kornera sa desne strane, Mi šalje loptu ka Tarkovskom, a ovaj lako gura loptu u mrežu sa samo par metara za 3:2.

Kakav meč na "Krejven Kotidžu", nadajmo se da će Fulam uspeti da upiše tri boda.