Bum-bum Kolarov jači i od gol-tehnologije, pogledajte novu "lepoticu"!

22:08

Fantastičan pogodak kapitena Srbije na večerašnjem meču.

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Fantastičan meč gledamo u Rimu večeras!

Roma je do odlaska na odmor dva puta vodila protiv Đenove, međutim "grifoni" su znali da odgovore na pravi način i na poluvreme odu sa rezultatom 2:2.

U drugom poluvremenu je na scenu stupio kapiten reprezentacije Srbije koji je postigao fantastičan pogodak iz slobodnog udarca.

Stavio je loptu Srbin sa desne strane na nekih 25 metara i sjajnim udarcem "prevario" gol-tehnologiju tako što je loptu poslao tik iza linije u 49. minutu meča.