Bufonova poslednja utakmica u LŠ? Košmarni penali će ga koštati trofeja!

23:08

Điđi Bufon će sanjati sudije i penale.

EPA-EFE/KIKO HUESCA

Prošle godine sudija Majkl Oliver, ove godine Skomina.

Sudije će doći glave Điđiju Bufonu, mnogi će reći da zbog njih neće osvojiti u svojoj karijeri niti jednu Ligu šampiona, a možda je večeras branio i poslednji put u ovom takmičenju.

Prošle godine možda možemo i reći da je Oliver doneo pogrešnu odluku, pale su nakon ispadanja Juventusa u Madridu teške reči, a večeras je sudija Skomina gledao snimak.

Nakon gledanja odlučio je da - pokaže na belu tačku.

Ova odluka je takođe diskutabilna, pitanje je da li bi baš 100% sudija dosudilo penal za Mančester junajted u sred Pariza u 90. minutu, ali je to Slovenac uradio.

Da li je tako zagorčao život Bufonu i da li će Italijan ponovo braniti u LŠ?

11 Komentara

AFC
Thursday, 07.03.2019
08:39

Po meni čist penal. Na stranu to što P$Ž nije smeo sebi da dozvoli ovako lošu igru.

po cetvrtu zvjezdicu
08:23

Penal nije uopce diskutabilan Bravo United

Lol xxxxxxxx
02:50

Lik je kriv za drugi gol . Kad si golman takvog kalibra i sa toliko godina to ne sme da se dogadja ali eto , zato ste tu gde ste.

Blackmamba24
00:32

Cist penal, ruka u neprirodnom polozaju, kad se vec gleda var ovo mora da se svira, Bufonov postupak umesto lepo da se penzionise ko legenda on ode u vestacku tvorevinu da bi osvojio LS, e pa neka ga obrukao se sada, on je covek jedan od najboljih od golmana to stoji ali ovo mu se sa razlogom dogodilo

Impozantno
00:25

A oce on da brani do sedamdesete.Za prva dva gola direktni krivac i to je bilo dovoljno da Junajted prodje dalje,a jos je to jedino sto su sutnuli u gol sa ovim penalom,pa ovako bi mogao svako sa ovog sajta da stoji kod gola 100 minuta.

Marcos Alonso
00:24

Ma gdje poslednja ima taj da brani jos 10 godina kako je krenuo

UGASICE SE partizai
00:23

Nikada mi nece biti jasni ljudi koji dodju i izjave da li je penal u 90',kako je mogao da svira 2-3 penala za poluvreme,pa MOZE I TREBA da svira 10 penala za poluvreme i da za isti klub svira na 3 razlicite utakmice penal u 99',ako jesu penali!

Ovo penal jeste! Ruka nije u prirodnom polozaju,odvojena je od tela,pogodjena ruka je unutar 16 metara,a lopta koja je upucena je isla prema golu,verovatno preko gola,ali to nije bitno.