Brozović "zakopao" Inter, Liga šampiona kilometrima daleko!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 03. april 2017.

• 22:42

Brozović doneo pobedu Sampdoriji igranjem rukom u kaznenom prostoru. Sampdorija postigla gol iz ofsajda, ali Inter nije zaslužio pobedu.

Brozović
Ekipa Stefana Piolija je nakon nerešenog rezultata u prethodnom kolu protiv Torina, danas napravila veliki kiks jer je poražena od Sampdorije sa 1:2 (1:0).

Inter je bio slab u prvom poluvremenu, ali su došli do prednosti preko Danila Dambrozija u 35. minutu, i to uz malo sreće. Prethodno je Banega imao sjajnu šansu, a na drugoj strani su igrači Sampdorije pogodili dve puta okvir gola.

Odmah na startu drugog dela igre Pioli je morao da menja Galjardinija, ušao je Kondogbija, a u 50. minutu na semaforu je pisalo 1:1. Tekla je akcija po levoj strani, nakon centaršuta Silvestre je uspeo da zahvati loptu, a Šik koji je bio u ofsajd poziciji je kramponom dokačio loptu i pogodio za 1:1. Sudije su ostale neme.

Nakon toga, ogromna šansa za Ikardija, promašio je sa par metara prazan gol, a onda novi šok za Inter, pred sam kraj meča.

Igrao se 83. minut, Riki Alvarez je šutirao iz slobodnog udarca, a loptu je NAMERNO udario Brozović, sudija nije imao dilemu, kazneni udarac za Samp.

Siguran je bio Kvaljarela, Sampdorija nosi sva tri boda sa Meace.