• 07. novembar 2019.

• 12:41

Trener "modrih" nije štedeo Švajcarca.

Brih i VAR kombinacija ostavili
Dinamo Zagreb je sinoć odigrao 3:3 sa Šahtjorom na "Maksimiru" iako su imali vođstvo od 3:1 do devedesetog minuta. Potom su "rudari" preko Moraeša u 93. i Tetea u 98. minutu stigli do važnog boda za nastavak takmičenja.

Posebno je bio kontroverzan gol mladog Brazilca, Tete je bio siguran iz penala u nadoknadi za osvajanje petog boda u grupi C. Najstrožu kaznu je doneo Feliks Brih koji je ovog puta uz konsultaciju VAR-a dao priliku Ukrajincima da izjednače, trener domaćih Nenad Bjelica je imao šta da kaže.

"VAR je čisto sra**. Sklonite ga, ne treba nam to, samo isisava emocije. VAR je čisti cirkus i uopšte nema koristi", izjavio je po kraju meča trener "modrih".

Dinamo posle dva uzastopna remija sa Ukrajincima ima pet bodova koliko i Šahtjor, do kraja im ostaju susreti sa Atalantom a potom gostovanje Mančester Sitija u Zagrebu.