Breša ispustila veliku prednost, dva penala za goste!

19:13

Serija A se nastavila danas, Breša je dočekala Đenovu.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Ekipa Đenove ide zadovoljnija kući nakon utakmice sa Brešom.

Domaći su vodili sa 2:0, ali su uspeli da ispusne prednost koju su imali i na kraju je bilo 2:2.

Nakon samo 13 minuta na semaforu je pisalo 2:0.

Breša je povela preko Donarume koji je odlično reagovao nakon centaršuta po zemlji sa desne strane koji je uputio Sabeli. Bilo je to u 10. minutu.

Samo tri minuta kasnije Semprini je doneo veću prednost domaćima nakon što je asistirao Bjarnason, bila je to sjajna kontra i akcija domaćih.

Ipak, nakon penala gosti stižu do smanjenja rezultata u 38. minutu utakmice. Falke je bio strelac.

U nastavku gosti su bili bolji tim i zasluženo su stigli do boda. Ponovo penal, ovoga puta je Desena igrao rukom, a siguran izvođač je bio Pinamonti.

Moglo je da dođe i do totalnog preokreta, ali je Joronen odbranio šut Sanabrije.