Brazilska "petarda" Bešiktaša, Vanger Lav i Taliska razgalili navijače

Autor: Boban Filipović
subota 10.02.2018.
19:41

Šampion Turske je razbio fenjeraša, svih pet golova ua 'crne orlove' dali su Brazilci.

Beta/AP Photo/Jon Super

Karademir Karabuk je baš loše proveo na 'Vodafon Parku' u Istabnulu, Bešiktaš ih je ispratio kući sa pet komada u mreži.

Načeo ih je Brazilac sa portugalskim pasošem Pepe u 14. minutu, prednost je duplirao Taliska u 27-om, na poluvremenu je bilo 2:0.

Posle desetak minuta igre u nastavku u igru ulaze novajlije Domagoj Vida i Vanger Lav, a iskusni Brazilac posle nepuna tri minuta postiže svoj prvenac za Bešiktaš na asistenciju sunarodnika Adrijana.

U finišu je "pukla petarda", Taliska je iz slobodnjaka postigao svoj drugi gol na utakmici , a isto je učinio i Lav u nadokanadi i posle proigravanja Kvarežme postavio konačnih 5:0.

Reprezentativac Srbije Duško Tošić je i dalje van stroja zbog povrede, a u prilogu pogledajte sve golove sa ove utakmice:

Bešiktaš je ovom pobedom prišao vodećem Bašakehiru na tri boda zaostatka, ali aktuelni vicepšampion Turske ima meč manje, sutra dočekuje Fenerbahče.