Brazilci videli majstora Jovića - prvo "ringišpil", pa gol!

10:48

Srbin odlučio pobednika u Americi.

Epa/Ronald Wittek

Ajntraht iz Frankfurta se trenutno nalazi u Sjedinjenim američkim državama gde se trenutno priprema za nastavak sezone u Bundesligi.

Nemci učestvuju na Florida kupu, a danas su trijumfovali protiv Sao Paola sa 2:1.

Ajntraht je poveo već u devetom minutu preko Ante Rebića, ali je Nene doneo izjednačenje, pa se na odmor otišlo bez pobednika.

U drugom delu igre na scenu je stupio reprezentativac Srbije Luka Jović koji je u 64. minutu prvo driblingom prevario svog čuvara, a potom uz malo sreće zatresao mrežu Sao Paola i doneo trijumf svojoj ekipi.

Velikani sigurno nisu propustili da se još jednom uvere u kvalitete srpskog napadača...