19:53

Aktuelni prvak Turske slavio je na gostovanju u Antaliji.

twitter.com
twitter.com

Antalijapor je na svom terenu ugostio Bešiktaš, bilo je 1:2 (1:1) za favorizovane goste.

Poveli su ipak domaći fudbaler, strelace je bio Čarls u osmom minutu susreta.

"Orlovi" do poravnanja dolaze u 30. minutu, strelac je fudbaler Benfike na pozajmici u Istanbulu Anderson Taliska.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon devet minuta igre u nastavku Taliska postigao svoj drugi gol na meču, za preokret rezultata.

Ispostavilo se i da je Brazilac tako doneo pobedu svom timu, kako do kraja susreta nije bilo promene rezultata.

U postavi gostiju iz Istanbula nije bilo Duška Tošića, za kojim vlada veliko interesovanje, a razlog njegovog odsustva je navodno povreda ruke.

Nakon ovog susreta Bešiktaš je tek četvrti na tabeli turske Super lige, imaju šest bodova manje od vodećeg Istanbul Bašakšehira, koji je danas slavio u Bursi, pobedu "Narandžastih" overio je doskorašnji fudbaler Barselone Arda Turan, golom na debiju u novom dresu.