subota 11.02.2017.
18:05

Ekipa koju predvodi Slaviša Jokanović uspela je da zabeleži novu pobedu u Čempionšipu.

fulhamfc.com

Fulam nastavlja da igra dobro, danas su uspeli na svom terenu da savladaju ekipu Vigana sa 3:2 nakon velikog preokreta.

Tačnije, videli smo dva preokreta, prvo je poveo Fulam golom Ajitea, da bi Meloun postigao autogol za izjednačenje. Vođstvo gostima donosi Džejkobs u 1. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Fulam je nastavio sa napadima u drugom poluvremenu, a gol su uspeli da postignu tek u 71. minutu meča, strelac je bio Odoi.

Za sam kraj, u velikom stilu, Fulam stiže do sva tri boda u 3. minutu nadoknade kada je Kebano uspeo da pogodi za 3:2.

Ekipa Fulama je sada na 9. poziciji sa 46 bodova, 6 manje od Šefild Venzdeja koji se nalazi u zoni koja vodi u plej-of za Premijer ligu.

Da napomenemo da je Notingem našeg Vladimira Stojkovića izgubio sa 5:1 od Noriča, ali našeg golmana nije bilo ni na klupi.

Njukasl našeg Aleksandra Mitrovića igra večeras od 18:30 protiv VUlverhemptona u gostima.