00:07

Srpski internacionalac Nikola Stojiljković izrastao je u junaka Brage u meču sa Rio Aveom koji je odigran u okviru 2. kola portugalske Primeire.

uefa.com
uefa.com

Utakmicu drugog kola portugalske Primeire između Brage i Rio Avea obeležio je nastup srpskog reprezentativca Nikole Stojiljkovića koji je domaćinu doneo bod golom u nadoknadi vremena.

Braga i Rio Ave remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) a gosti su imali prednost gola sve do drugog minuta nadoknade vremena kada ih je rastužio bivši napadač Čukaričkog.

Nikola Stojiljković je ušao u igru u 71. minutu meča i na najbolji mogući način iskoristio šansu koja mu je ukazana pošto je u drugom minutu sudijske nadoknade smestio loptu iza leđa protivničkog golmana.

Braga je zahvaljujući golu Nikole Stojiljkovića izbegla prvi poraz u portugalskom šampionatu pa sada sa 4 osvojena boda zauzima sedmo mesto na tabeli.

Drugi srpski internacionalac iz redova ovog portugalskog kluba Nikola Rosić utakmicu je odgledao sa klupe za rezervne igrače.