Bordo prati Zvezdina "kletva"!

• 19. oktobar 2012.

• 23:01

Završen je prvi meč devetog kola francuske Lige 1. Bordo je na stadionu "Šaban Dalma" ugostio Lil koji je još jednom dokazao da Žirondince prati Zvezdina "kletva" pošto je domaćin još jednom primio gol u 92. minutu utakmice i izgubio dva boda.

Bordo prati Zvezdina
Na stadionu "Šaban Dalma" odigran je prvi meč devetog kola francuske Lige 1. Sastali su se domaći Bordo i Lil a Žirondince je još jednom stigla Zvezdina "kletva".

Bordo je golom Obranjaka došao u prednost u 18. minutu utakmice i rezultat od 1:0 bio je na snazi sve do nadoknade vremena kada je usledio šok za domaće navijače.

Žirondinci su još jednom primili gol u 92. minutu utakmice i na taj način izgubili dva boda. Lil je preko Marka Baše došao do izjednačenja i konačnih 1:1.

Bordo je tako propustio priliku da se preseli na drugu poziciju na tabeli pa se nakon devet mečeva nalazi na četvrtom mestu sa 15 osvojenih poena.

Lil još uvek ne uspeva da nađe pravu formu i trenutno je deseti sa 11 bodova.