Borba za PL - Hadersfild drugi finalista plej-ofa!

sreda 17.05.2017.
23:29

Nakon 0:0 u prvoj utakmici, nakon 90 minuta bilo je 1:1 u drugoj, pa se pristupilo produžecima, kasnije i penalima. Sreća na strani Hadersfilda.

Epa/Tim Keeton

Prva utakmica Hadersfilda i Šefild Venzdeja je završena rezultatom 0:0, a i druga je bila poprilično izjednačena.

Na "Hilsborou" u Šefildu domaći su danas stigli do prednosti nakon 51. minuta, Flečer je iskoristio fantastičan centaršut Banana i glavom savladao protivničkog golmana Vorda.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 73. minuta kada gosti stižu do izjednačenja.

Braun je uposlio Kvanera koji je ušao minut ranije na teren, poslao je loptu u peterac gde je bio Vels koji pogađa za 1:1.

Otišlo se u produžetke, kasnije i ka penalima.

Hačison je promašio u prvoj seriji za Šefild, svi ostali su uspeli da pogađaju sve do pete serije kada Pejn maši penal za Hadersfild.

Ipak, u petoj seriji maši i Forestieri, pa Hadersfild ide u finale.