10:25

To se čekalo!

Epa/Katia Christodoulou

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić najavljuje mnogo bolju sezonu u dresu Olimpika iz Marseja.

Njegov tim je rano jutros po našem vremenu savladao Sent Etjen u prijateljskoj utakmici, a bivši fudbaler Crvene zvezde je rešio pitanje pobednika prelepim golom u 74. minutu!

Bila je to prava ''bomba'', Radonjić je sa leve strane ušao u ''srce'' kaznenog prostora, nanizao par protivničkih igrača i onda poslao neodbranjivi projektil pod prečku, za konačnih 2:1.

Prethodno je Paje postigao lep gol u 17. minutu za vođstvo Olimpija, a izjednačio je Nordin pet minuta kasnije.

Dugo se čekalo na njegov pogodak i nema sumnje da će ovaj gol mnogo značiti Radonjiću posle neubedljive prve sezone u dresu Olimpika da povrati samopouzdanje i da zaigra kao u Zvezdi, zbog čega su ga Francuzi prošlog leta i platili 12 miliona evra.