Bolji dani su pred Realom, proradilo najveće pojačanje i to na briljantan način!

subota 05.10.2019.
16:52

Prvenac u dresu Reala i to kakav!

EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

Fudbaleri madridskog Reala dočekali su Granadu u osmom kolu španske Primere, a nakon 45 minuta igre vode sa 2:0.

Poveli su već u drugom minutu, sjajan pas Gereta Bejla ka Benzemi, Francuz je ostao sam pred golom gostiju, te je lako došao do novog pogotka.

Dobra igra "Los Blankosa" u nastavku, da bi do drugog gola stigli u drugom minutu nadoknade, Eden Azar je pobegao odbrani Granade i majstorskim lob udarcem matirao protivničkog golmana za 2:0.

Bio je to prvenac 100 miliona evra plaćenog pojačanja u dresu "kraljevsko" kluba, čeka se još samo da proradi Luka Jović, možda bi priliku mogao da dobije već do kraja susreta na "Bernabeu".