Bolan poraz Kordobe

nedelja 08.02.2015.
13:55

Ekipa koju predvodi Miroslav Đukić doživela je veoma bolan poraz pošto je na svom terenu poražena od direktnog konkurenta u borbi za opstanak.

sportske.net

Kordoba je imala prednost nakon prvog poluvremena, mislili su puleni Miroslava Đukića da će doći kraj seriji od tri utakmice bez pobede, ali se to nije desilo.

Od utakmice sa Real Madridom koju su nezasluženo izgubili na svom terenu rezultatom 2:1, danas su od Almerije poraženi istim rezultatom.

Čak se rezultat kretao isto kao u meču sa "Galaktikosima", Kordoba je povela, a gosti su na kraju slavili pobedu.

Kordoba danas nije zaslužila poraz, bili su bolja ekipa, ali nisu imali sreće da pogode mrežu gostujućeg golmana više od jednog puta. "Crni" trenuci po njih su bili od 60-66. minuta kada su primili dva gola.

Prelepim golom Kartabia je doveo u vođstvo Kordobu, ali je Mičel uspeo da sa dva gola u 61. i 66. minutu doneo pobedu Almeriji u andaluzijskom okršaju.