subota 07.12.2019.
16:38

Totenhem se izgleda ekspresno oporavio od poraza na "Old Trafordu".

EPA-EFE/WILL OLIVER

Doživeo je u minulom kolu Žoze Murinjo prvi poraz na klupi Totenhema, savladao ga je bivši klub Mančester junajted sa 2:1.

Već danas njegovi puleni su dobili priliku da se vrate na pobedničke staze i deluje da će je iskoristiti.

Samo devet minuta trebalo im je da steknu dva gola prednosti protiv Barnlija u 16. kolu Premijer lige.

Igrao se četvrti minut kada je Hari Kejn postigao sjajan pogodak za 1:0, raspalio je po lopti sa 20ak metara i zatresao mrežu "Kleretsa".

Samo pet minuta kasnije, sjajan prodor Sona, Poup brani, lopta se odbija do Alija, koji je glavom prosleđuje ka Lukasu Muri, a Brazilac bez problema trese nebranjeni deo mreže rivala za 2:0.

Igrao se 32. minut kada su poveli i sa 3:0, u strelce se upisao Son i to na neverovatan način, povukao je loptu sa svoje polovine, krenuo je u nezaustavljiv prodor, stigao je od kaznenog prostora rivala i na kraju matirao Poupa.