• Autor: Boris Jovanović

• 28. septembar 2014.

• 16:55

Zeman očitao lekciju Vidiću i kompaniji na "Meaci", Sardi spakovali poker u mrežu Handanovića za sat vremena. Milanu bod u Ćezeni, popodne u Seriji A proteklo u znaku remija!

Inter se izbrukao protiv Kaljarija, fenjeraš je dao četiri gola za poluvreme na "Meaci" i na kraju odneo bodove.

Sau je najavio iznenađenje, a sve što je Inter uradio bilo je izjednačenje Osvalda. Onda je na scenu stupio Albin Ekdal, Šveđanin koji je svojevremeno proglašavan za veliku nadu Juventusa.

Dao je tri gola favorizovanom domaćinu, a Sardi su pride promašili i penal, pa je mogla da pukne "petarda" u lice nemoćnog Handanovića. Vidić je napravio taj penal, uklopio se u sivilo, Inter je u problemima, očigledno da se stvari ne razvijaju kako su očekivali.

Na kraju 1:4, bruka Intera, golove možete videti ovde.

Milan je progutao gorku pilulu na startu meča na "Manuciju" kada je nakon greške Abijatija Davide Sući pokupio otpadak i sproveo ga u mrežu. Radost navijača Ćezene je trajala desetak minuta, Rami se poklonio nakon kornera, Leali je nemoćan 1:1.

"Rosoneri" su pretili u prvom poluvremenu, ali u nastavku bili nemoćni, ostali su i sa desetoricom kada je Zapata faulirao Defrela. Ćezena je do kraja dala gol, ali je on poništen zbog prekršaja nad De Šiljom. Pacini je u nastavku imao najbolju šansu za Millan, ali posle Empolija, Inzagi i njegovi igrači nisu dobili ni u Ćezeni.

Dodajte na to poraz od Juventusa, pa je jasno da je posle dve startne pobede, entuzijazam sada pao i ekipa je u krizi.

Golove iz Ćezene možete videti ovde.

Remi u Torinu, posle sat vremena su "Bikovi" vodili protiv Fiorentine golom Kvaljarele, ali je Babakar ipak uspeo da spase Toskance.

Maksimović je odigrao čitav meč za domaćina, Tomović bio na klupi "Viole".

Podela bodova i u Veroni, sve se dogodilo za desetak minuta, Kjevo je poveo na startu drugog dela preko Međorinija, Empoli je uknjižio važan bod, Pućareli je matirao Bardija.

U matine terminu je Napoli "minimalcem" odneo bodove iz Sasuola i prekinuo crnu seriju.

Juče je vodeći tandem Juve i Roma stigao do novih bodova, sezonu su jedni i drugi otvorili sa po pet pobeda.