Srpski trener je definitivno ljut na svoje izabranike.

Beta/Maxim Shipenkov/Pool via AP

Nakon ispadanja iz Lige šampiona, ekipa Lokomotive iz Moskve je danas nastupila na sceni u Rusiji u okviru 18. kola Premijer lige te države.

Doživeli su novi poraz, šesti u prvenstvu, ali i najteži.

U duelu dva učesnika Lige šampiona ekipa Krasnodara je uspela da savlada Lokomotivu sa ubedljivih 5:0.

Poveli su veoma brzo, u petom minutu preko Klaesona, da bi šest minuta kasnije već bilo 2:0 za Krasnodar pošto je Kabelja postigao gol.

Mogli su gosti da stignu do gola pred kraj poluvremena, prvo im je poništen gol zbog VAR tehnologije, da bi nakon toga Mirančuk promašio penal.

I onda od 75. minuta veliki pad Lokomotive, primili su tri gola za deset minuta. Berg u 75. minutu, potom Sulejmanov šest minuta kasnije, i na kraju ponovo Berg za konačnih 5:0 u 85. minutu utakmice.