BL - Verder postao ''vreća za udaranje'', Azar im presudio za 15 minuta

• 17. septembar 2016.

• 20:23

Tri utakmice, tri poraza Verdera na startu nove sezone u Bundesligi. Gol razlika - 2:12!

U poslednjoj večerašnjoj utakmici trećeg kola Bundeslige, Menhengladbah je na svom terenu lako izašao na kraj sa slabom ekipom Verdera.

Na kraju 4:1, a s obzirom na dešavanja u prvih 45 minuta, utisak je da su gosti još i dobro prošli.

Naime, sva četiri pogotka domaći su postigli u prvom poluvremenu, a kanonadu je započeo Torgan Azar u 11. minutu, posle asistencije Džonsona sa leve strane.

Samo šest minuta kasnije, već je bilo 2:0 za ''Koltove''. Vestergard je iz svog kaznenog prostora uputio dugu loptu ka Azaru, koji izbija sam ispred protivničkog golmana i postiže još jedan pogodak - 2:0.

Gosti se još nisu oporavili od ovog šoka, a već u 21. minutu ekipa Menhengladbaha je iznudila i jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Rafael - 3:0.

Da ni to ne bude sve u prvom poluvremenu, Rafael se pobrinuo u 41. minutu, kada je svojim drugim golom postavio nedostižnih 4:0.

U nastavku, domaćin je spustio ritam, što je tim iz Bremena iskoristio u 73. minutu i golom Gnabrija ublažio poraz, za konačnih 4:1.

Verder je u 80. minutu ostao i sa igračem manje na terenu, pošto je zbog nesportskog ponašanja isključen Aron Johanson.

Izveštaj i rezultate ostalih današnjih mečeva trećeg kola Bundeslige, kao i tabelu pogledajte OVDE.