BL - Verder pobegao sa začelja!

subota 15.10.2016.
20:25

Subotnji program u Bundesligi okončan utakmicom na ''Vezeru''. Domaćin osvojio ceo plen.

Beta/AP photo/dpa,Carmen Jaspersen

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 12. kola Bundeslige, Verder je na svom terenu savladao ekipu Leverkuzena rezultatom 2:1.

Reprezentativac Austrije Zlatko Junuzović je u 13. minutu doveo u vođstvo ekipu iz Bremena, kada je natrčao na jednu odbijenu loptu i sa nekih 12 metara savladao golmana Lenoa - 1:0.

Vođstvo Verdera nije dugo potrajalo, samo četrnaest minuta kasnije Hakan Čalhganoglu je izjednačio na 1:1, posle centaršuta Kampla sa desne strane, a da sva tri boda ipak ostanu u Bremenu pobrinuo se Osman Mane koji je u 59. minutu postavio konačnih 2:1.

Gol je postignut posle slobodnog udarca za domaće i lepo uigrane akcije ekipe Verdera tom prilikom.

Verder je tako popravio utisak posle očajnog starta sezone. Ovo im je druga pobeda u sedam odigranih kola i sada sa sedam bodova zauzimaju trinaesto mesto na tabeli. Leverkuzen je deveti sa tri boda više.

Ostale rezultate i izveštaj sa današnjih mečeva 12. kola možete da pogledate OVDE.