petak 13.09.2019.
22:26

Fortuna je na svom stadionu dočekala "Vukove".

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Na premijeri četvrog kola Bundeslige, Fortuna je u Dizeldorfu dočekala Volfsburg, meč je okončan podelom bodova, 1:1 (1:1).

Poveli su domaći fudbaleri u 16. minutu, strelac je bio Giselman, na asistenciju Finka.

Na odgovor se čekalo do 29. minuta, kada je Vehorst poravnao rezultat, asistirao mu je Brekalo.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, u nastavku je nakon samo dva minuta domaćinu pripretio Vehorst, ali je golman Štefen odlično odreagovao.

U finišu nova dobra šansa za "Vukove", ovoga puta je Brekalo bio u dobroj situaciji, ali je udarac hrvatskog fudbalera uspeo da ukroti večeras raspoloženi Štefen.

Na kraju podela bodova, Volfsburg drugi sa osam bodova, još uvek ne znaju za poraz, Fortuna je došla do četiri boda nakon četiri odigrana kola.