BL - Pobeda "Vukova" sa Medojevićem u timu

• 20. oktobar 2013.

• 19:44

Kompletirano je deveto kolo nemačke Bundeslige a poslednja utakmica igrana je u Augsburgu gde je istoimeni sastav poražen od ekipe Volfsburga.

BL - Pobeda
Poslednji meč devetog kola nemačke Bundeslige igran je u Augsburgu gde je gostujući Volfsburg slavio rezultatom 2:1 (2:1).

Sve vredno pomena na susretu u Bavarskoj regiji viđeno je u prvih 45 minuta, kada je i postavljen konačan rezultat.

Domaći su poveli golom Vernera u 10. minutu a preokret su režirali Arnold i Gustavo golovima u 35. i 42. minutu.

Slobodan Medojević odigrao je, posle dužeg vremenskog perioda, svih 90 minuta u ekipi Volfsburga a srpski fudbaler očito je bio talija za svoj tim jer su "Vukovi" pobedom u Augsburgu prekinuli niz od dve utakmice bez osvojenih bodova.

Volfsburg je ovim trijumfom dospeo na devetu poziciju na tabeli sa 12 bodova, dok je Augsburg tećim porazom na poslednje četiri utakmice pao na 13. poziciju sa 10 bodova.