BL - Novo slavlje Rajkovića i Kačara!

• 07. februar 2015.

• 20:51

Posle ubedljivog trijumfa nad Paderbornom u prošlom kolu, ekipa Hamburga i večeras osvojila ceo plen.

Ekipa Hamburga nastavila je pohod ka sigurnoj zoni na tabeli Bundeslige. Do druge uzastopne pobede Hamburg je došao večeras na svom terenu protiv Hanovera - 2:1.

Gosti su mogli do boljeg rezultata da je Hoselu u 23. minutu, pri rezultatu 0:0, bio precizan sa bele tačke. Međutim, on nije iskoristio jedanaesterac, a da sve bude gore po ekipu Hanovera, samo tri minuta kasnije je Marselo postigao autogol, za vođstvo Hamburga od 1-0!

Minimalna prednost domaćih ostala je na snazi do petog minuta drugog poluvremena, kada je Jansen postigao drugi gol i duplirao vođstvo Hamburga - 2:0.

Neizvesnost u završnicu ovog meča uneo je pogodak Sobieha u 66. minutu, ali do kraja gosti nisu uspeli da urade ništa više od postizanja ovog počasnog gola - 2:1.

Slobodan Rajković je i ovog puta bio stub odbrane Hamburga, odigrao je svih 90 minuta, dok je Gojko Kačar odigrao poslednjih petnaestak minuta umesto Markosa.