BL - Menhengladbahu "fenjer"!

nedelja 30.08.2015.
20:22

Fudbaleri Verdera iz Bremena savladali su goste iz Menhengladbaha sa 2:1 u trećem kolu Bundeslige.

BETA/AP Photo/Joerg Sarbach

Ekipa koja je bila najbolja u drugom delu sezone prošle godine sada je na poslednjem mestu Bundeslige bez ijednog osvojenog boda nakon tri odigrana meča i deli to neslavno mesto sa Štutgartom.

Verder je danas zabeležio prvu pobedu u ovoj sezoni i to protiv učesnika Lige šampiona, a na kraju je bilo 2:1 u korist domaćih.

Prvo je Johanson postigao vodeći gol za Verder u 39. minutu iz penala, da bi Štindl pred sam kraj poluvremena izjednačio na 1:1.

Ipak, na samom početku drugog dela igre nakon asistencije Junuzovića najviše je skočio Vestergard, postigao gol i na taj način je doneo sva tri boda svom timu.

Domaći su mogli i do ubedljivije pobede, ali je rođeni brat Tonija Krosa, Feliks Kros, promašio penal u 88. minutu.