nedelja 23.08.2015.
19:41

Koliko su dobro igrali prošle sezone, ''Koltovi'' su toliko loše započeli novu.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Ni posle drugog odigranog kola, ekipa Menhengladbaha još uvek nema ni jedan jedini osvojeni bod.

Podsetimo, sezonu su započeli debaklom protiv Dortmunda (0-4), a danas su poraženi i pred svojim navijačima, u duelu sa Majncom - 1:2.

Trijumf gostiju najavio je Samperio u 42. minutu, za vođstvo Majnca od 1-0 i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Posle devet minuta igre u nastavku, Herman je doneo izjedbačenje Menhengladbahu, ali samo do 79. minuta, kada je Klemens postigao drugi gol za goste i doneo sva tri boda ekipi Majnca.

Za ekipu Majnca ovo su prvi bodovi ove sezone, posle startnog poraza od Ingolštata, a Menhengladbah je ostao na dnu tabele bez bodova.

Podsetimo, danas je odigrana još jedna utakmica drugog kola, Dortmund je kao gost deklasirao Ingolštat sa 4-0.