BL - Menhengladbah opet razočarao!

• 23. avgust 2015.

• 19:41

Koliko su dobro igrali prošle sezone, ''Koltovi'' su toliko loše započeli novu.

Ni posle drugog odigranog kola, ekipa Menhengladbaha još uvek nema ni jedan jedini osvojeni bod.

Podsetimo, sezonu su započeli debaklom protiv Dortmunda (0-4), a danas su poraženi i pred svojim navijačima, u duelu sa Majncom - 1:2.

Trijumf gostiju najavio je Samperio u 42. minutu, za vođstvo Majnca od 1-0 i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Posle devet minuta igre u nastavku, Herman je doneo izjedbačenje Menhengladbahu, ali samo do 79. minuta, kada je Klemens postigao drugi gol za goste i doneo sva tri boda ekipi Majnca.

Za ekipu Majnca ovo su prvi bodovi ove sezone, posle startnog poraza od Ingolštata, a Menhengladbah je ostao na dnu tabele bez bodova.

Podsetimo, danas je odigrana još jedna utakmica drugog kola, Dortmund je kao gost deklasirao Ingolštat sa 4-0.