BL - ''Koltovi'' prokockali 2:0!

subota 07.03.2015.
20:29

U poslednjoj današnjoj utakmici 24. kola Bundeslige, Majnc je uspeo da na svom terenu izvuče bod, iako je imao dva gola zaostatka.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Trećeplasirana ekipa Bundeslige imala je večeras sjajnu priliku da upiše novi trijumf i da ponovo vrati ubedljivu prednost u odnosu na prvog pratioca, ekipiu Šalkea, međutim Menhengladbahu ni vođstvo od 2:0 nije bilo dovoljno za pobedu protiv domaćeg Majnca.

Na kraju - 2:2, pa sada Menhengladbah na tabeli ima 41 bod, tri više od Šalkea, koji je danas savladao Hofenhajm na svom terenu.

Prvo poluvreme je u korist ''Koltova'' rešio Rafael, vodećim pogotkom u 27. minutu, da bi isti igrač sredinom drugog poluvremena povisio na 2-0.

Međutim, domaćin se nije predavao, pa je vrlo brzo usledio žestok odgovor ekipe Majnca.

Prvo je Gejs u 73. minutu smanjio na 2-1, a bod im je doneo Okazaki, izjednačujućim golom samo četiri minuta kasnije, za konačnih 2-2.