BL - ''Koltovi'' grabe ka Evropi!

• 22. mart 2014.

• 20:31

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 26. kola Bundeslige, Menhengladbah ostvario novu pobedu, ovog puta protiv Herte na svom terenu.

Posle prošlonedeljnog trijumfa u Dortmundu, ekipa Menhengladbaha je u istom stilu nastavila i ovog vikenda, u duelu sa Hertom na svom terenu.

''Koltovi'' su furioznom igrom u prvom poluvremenu slavili rezultatom 3:0 i učvrtsili se na petom metu na tabeli, koje vodi na evro-scenu.

Serija golova domaćeg tima počeka je u 28. minutu, kada je Arango pogodio na asistenciju Hermana.

Samo četiri minuta kasnije, Arango je asistent Kruseu koji duplira prednost, a tačku je stavio Rafael u 40. minutu za konačnih 3:0.

U drugih 45 minuta, domaći tim je rutinski održao ubeljivu prednost, a golove iz Menhengladbaha pogledajte OVDE.