BL - Jović nastavlja sa terorom, ali nije vredelo, "Vukovi" odneli ceo plen iz Frankfurta!

nedelja 02.12.2018.
20:06

Pogodio i Gaćinović, ali VAR je pokazao drugačije.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Fudbaleri Ajntrahta prekinuli su sjajan niz od 12 utakmica bez poraza u svim takmičenjima pošto su u 14. kolu Bundeslige izgubili u na svom terenu od Volfsburga rezultatom 2:1.

U prilično izjednačenom meču, gosti su uspeli da stignu do vođstva u 31. minutu kada je Admir Mehmedi savladao protivničkog golmana.

Drugo poluvreme počelo je inicijativom ekipe iz Frankfurta, a sve je zakuvalo ulazak Mijata Gaćinovića u igru. Srbin je u 67. minutu postigao gol, ali ga je VAR poništio i onda je usledila kazna.

Luka Jović je u 87. minutu iz lepe akcije iz slobodnog udarca uspeo da postigne svoj deseti pogodak u Bundesligi, ali to nije bilo dovoljno da Frankfurt izbegne poraz na svom terenu.