BL - Hofenhajm i dalje neporažen!

• 19. oktobar 2014.

• 17:28

U pretposlednjoj utakmici osmog kola Bundeslige, Hamburg i Hofenhajm su danas podelili bodove.

Posle pobede u prošlom kolu nad Dortmundom, navijači Hamburga su se nadali novom trijumfu svog tima, ali su danas morali da se zadovolje jednim bodom protiv Hofenhajma - 1:1.

Bolje su počeli gosti, koji su poveli već posle 15 minuta igre, a strelac je bio Modeste posle odlične asistencije Firmina.

Ipak, dvadeset minuta kasnije domaći stižu do izjednačenja, a strelac je bio Lasoga posle akcije sa Arslanom - 1:1.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat ovog meča, pa je Hofenhajm i posle osam kola neporažen u Bundesligi.

U domaćem timu naš Gojko Kačar je bio na klupi za rezerve, ali nije dobio priliku da zaigra.

Golove iz Hamburga možete da pogledate OVDE, a osmo kolo Bundeslige kompletiraće duel Paderborna i Ajntrahta od 17:30h.