BL - Đurđićev Augsburg 'sa kreča' do tri boda!

• 28. septembar 2014.

• 17:23

Prva od preostale dve utakmice nedeljnog dela programa šestog kola nemačke Bundeslige odigrana je u Augsburgu gde je istoimeni tim savladao berlinsku Hertu.

Pretposlednja utakmica 6. kola nemačke Bundeslige igrana je u Augsburgu gde je istoimeni klub za koji nastupa i naš Nikola Đurđić ugostio ekipu Herte.

Fudbaleri Augsburga slavili su rezultatom 1:0 (1:0) a pobedonosni gol za domaće postigao je Pol Verheg u 27. minutu sa bele tačke.

Gol pogledajte OVDE!

Trener domaćih ukazao je poverenje srpskom internacionalcu Nikoli Đurđiću od prvog minuta a Piroćanac mu je uzvratio velikom borbenošću kojom su svi fudbaleri Augsburga danas odlikovali.

Srbin je u 32. minutu zaradio žuti karton ali će posle treće prvenstvene pobede Augsburga to ostati irelevantan podatak za stručni štab kluba iz Bavarske.

Poslednja utakmica šestog kola Bundeslige igra se od 17 časova i 30 minuta a sastaće se Hamburg i Ajntraht iz Frankfurta.