BL - Bajern ne časti tri kola za redom

• 22. oktobar 2016.

• 20:22

Šampion Nemačke prekinuo je mini seriju od dva meča bez pobede u Bundesligi pošto je u utakmici 8. kola savladao Borusiju Menhengladbah na domaćem terenu.

Fudbaleri minhenskog Bajerna upisali su šestu pobedu u nemačkom šampionatu, pošto su u derbi susretu 8. kola savladali Borusiju Menhengladbah rezultatom 2:0 (2:0) i tako prekinuli mini seriju od dva meča bez pobede.

Golove pogledajte OVDE!

Nakon dva uzastopna remija u prethodna dva kola Bundeslige Bajern je na svom terenu stigao do šeste pobede u šampionatu čime je zadržao čelo tabele sa tri boda više u odnosu na drugoplasiranu Hertu.

Bavarci su kompletan posao oko pitanja pobednika završili u prvih pola časa utakmice zahvaljujući golovima Artura Vidala u 16. i Daglasa Košte u 31. minutu.

Gosti su svoju najbolju priliku na utakmici imali tek u 70. minutu kada se zatresla prečka gola Manuela Nojera pa Borusija Menhengladbah praktično i nema za čime da žali.