nedelja 30.10.2016.
18:32

Gde je stao u Partizanu, nastavio je i u Rumuniji...

partizan.rs/MiroslavTodorović

Brazilac Fabrisio Dornelas nije ostao u lepom sećanju navijačima Partizana, s obzirom da su se tokom njegove epizode u Humskoj, prošle godine u ovo vreme, crno-beli baš naprimali golova.

Ove sezone Fabrisio igra u Rumuniji, u ekipi Astre, gde je takođe standardni prvotimac, ali brojni kiksevi su i dalje njegov ''zaštitni znak''.

Sećamo se njegovog nedavnog autogola protiv Rome u Ligi Evrope, a sinoć je bukvalno poklonio vodeći gol ekipi Dinama iz Bukurešta, u 14. kolu šampionata Rumunije.

Fabrisio je u ovoj situaciji, na opšte iznenađenje, dodao loptu protivničkom igraču Nemecu kome nije bilo teško da zatrese mrežu gostiju.

Već u poluvremenu Fabrisio je zamenjen, a u nastavku je njegov tim uspeo da dođe do boda, pošto je meč završen rezultatom 2:2.