nedelja 04.03.2018.
19:41

Ekipa iz Tule slavila je na svom stadionu u okviru 21. kola ruske Premijer lige.

Beta/AP Photo/Petr David Josek

Izabranici Miodraga Grofa Božovića savladali su Ahmat Grozni na svom terenu rezultatom 1:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a kada se činilo da ih neće biti ni u drugom, na scenu je stupio Čaušić.

Ukrali su fudbaleri Arsenala loptu pred kaznenim prostorom gostiju, mada se igrač kojem su oduzeli loptu požalio na povredu. Usledio je pas sa desnog boka ka iskusni Dzjubi, koji je odigrao povratni pas ka Goranu Čaušiću, a bivši fudbaler Zvezde, Rada i Osasune snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora donosi prednost Arsenalu u drugom minutu sudijske nadoknade.

Nakon toga je sudija podelio tri žuta kartona domaćim igračima, dok je defanzivac gostiju Rodolofo zaradio i direktno isključenje u petom minutu sudijske nadoknade.

Ekipa Miodraga Božovića je tako preskočila Ahmat i sada su sedmi sa 28, nekadašnji Terek je odmah ispod njih, sa dva boda manje.