Bivši golman Zvezde namučio Olimpijakos, ali je Hasan odneo bodove u Pirej

ponedeljak 24.09.2018.
20:35

Fudbaleri Olimpijakosa slavili su u u četvrtom kolu grčke Super lige, ali je malo nedostajalo da im dva boda otkine bivši golman Crvene zvezde.

twitter.com/olympiacos_org

Panionios je ugostio "crveno-bele" iz Pireja, a gosti su slavili sa minimalnih 0:1 (0:0) i to golom u poslednjim minutima utakmice.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, gosti su bili bolji rival, ali nisu uspeli da iz dva udarca u okvir gola savladaju srpskog čuvara mreže Filipa Manojlovića.

Pojačali su ritam fudbaleri Olimpijakosa u nastavku, ali je bivši golman Zvezde bio više nego dobar, pa je u nastavku upisao i tri vredne odbrane.

Ipak, kapitulirao je Manojlović u sudijskoj nadoknadi vremena, savladao ga je rezervista Ahmed Hasan u drugom minutu nadoknade za pobedu Olimpijakosa i konačnih 0:1.

U redovima pobedničke ekipe, svih 90 minuta na terenu je proveo Jagoš Vuković.

Nakon četiri odigrana kola, Olimpijakos prvi sa maksimalnih 12 bodova, dok i PAOK ima maksimalan učinak, ali je za razliku od Olija sezonu počeo sa dva boda u minusu, odlukom FS, zbog dešavanja sa kraja prošle sezone.