Bivši as Barse savetovao Mesija i drugove pred PSŽ!

utorak 07.03.2017.
20:34

''Napadnite ih od prvog minuta i uterajte im strah u kosti'', poručio je legendarni Francuz.

EPA/ALBERT OLIVE

Ludovik Žili je sa Barselonom osvojio Ligu šampiona, i imao je priliku da svoje mesto u timu ustupi Lionelu Mesiju kada je usledila smena generacije 2007. godine.

Kasnije je igrao i za PSŽ i vrlo dobro poznaje oba kluba, stoga je prokomentarisao predstojeći duel u osmini finala Lige šampiona.

''Bez Mesija, Barselona nije taj tim, ali sa njim, mogu sve. Ako želi na pravi povratak u koji niko ne veruje, Barsa treba da ih zgazi od prvog minuta, da napadne ko što ume i da gostima utera strah u kosti'', rekao je Žili i dodao:

''Ipak, s druge strane, PSŽ je dobra ekipa, Unaj Emeri dobro poznaje Barselonu i zna kako da ih ugrozi. Očekujem mnogo golova, ali više od strane Barselone. Bilo bi neverovatno kada bi uspeli da se vrate u ovaj meč posle 0:4'', rekao je Žili.

Utakmica Barselona - PSŽ na programu je u sredu u 20.45.