Bio je Zvezdina velika želja, danas je opet postigao gol!

sreda 18.04.2018.
19:31

Mirko Ivanić je uspeo da postigne novi gol u dresu BATE Borisova danas u pobedi nad Nemanom.

Epa/Sasha Steinbach

Neman je danas gostovao na "Borisov areni" u okviru beloruskog kupa i nije se lepo proveo.

BATE je slavio sa 2:0 i tako ima veliku prednost pred revanš, a oba gola smo videli u prvih pola sata igre. Prvi je u 18. minutu postigao Mirko Ivanić, odlično se snašao i gađao u dalji ugao, lopta se od stative odbila u mrežu za 1:0.

Deset minuta kasnije Gordejčuk je uspeo da duplira prednost domaćih na 2:0.

Ivanić je danas igrao 60 minuta, umesto njega je u drugom poluvremenu ušao Aleksandar Hleb, dok je svoje mesto u timu pronašao i Aleksandar Filipović, nekadašnjeg fudbaler Voždovca i Jagodine, koji je igrao svih 90 minuta za BATE.

Pogledajte u nastavku gol Miće Ivanića koji je svojevremeno bio želja Crvene zvezde u nekoliko prelaznih rokova. Da li će tako biti i preko leta?