• Autor: Boris Jovanović

• 07. februar 2015.

• 20:01

Torino slavio na "Bentegodiju" i makar na par sati stigao do sedmog mesta.

Verona je bila opasnija prvih pola sata, Farnerud, Takidis i Saviola su pretili Padeliju, ali je do vođstva stigao gost.

Sjajni Kvaljarela je asistirao Martinezu što je bila najava pobede "Bikova".

U nastavku je brzo rešeno, penal nad Martinezom, Kvaljarela je postigao gol, četvrti u poslednja dva meča, bivši napadač Juventusa je stigao do devetog gola u sezoni.

Verona se nije predavala veteran Luka Toni je u desetak minuta pre kraja posle greške Glika doneo nadu Veronezima.

Ipak, pobedu gostiju iz Pijemonta je potvrdio El Kaduri, sevnula je kontra u 90. minutu, nekadašnji fudbaler Breše je posle solo akcije i udarca postavio konačnih 3:1 za Torino.

"Bikovi" su preskočili Palermo i Milan, stigli na sedmo mesto, sa utakmicom više od rivala. Milan večeras gostuje Juventusu, Palermo sutra uveče Interu.